ling -- Polska Lista Językoznawcza

 

Lista dyskusyjna ling

Głównym celem niniejszej listy jest rozpowszechnianie informacji o wydarzeniach lingwistycznych w Polsce: o konferencjach, warsztatach, otwartych seminariach i referatach organizowanych przez poszczególne wydziały szkół wyższych, instytuty PAN, KJ PAN, oddziały Towarzystwa Kultury Języka, o publicznych obronach lingwistycznych prac doktorskich itp. Mile widziane są także doniesienia o nowych polskich publikacjach językoznawczych (do przesyłania takich informacji zachęcamy autorów i redaktorów; na wydawców zapewne nie można tu liczyć), o nowych numerach polskich periodyków lingwistycznych, oferty pracy dla lingwistów itp.

Obecnie (26 listopada 2023) lista liczy 1206 subskrybentów.

Zobacz archiwum listy ling. (Archiwum dostępne tylko dla członków listy).

Korzystanie z listy ling
Wiadomości do wszystkich członków listy wysyłaj na adres: ling@nlp.ipipan.waw.pl. (Tylko członkowie listy mogą wysyłać wiadomości na listę). Unikaj załączników: wszystkie informacje powinny być zawarte bezpośrednio w e-mailu. Jeżeli jednak zdecydujesz się na załącznik, powinien on być w formacie otwartym, niezależnym od platformy komputerowej (np. czysty tekst w kodowaniu UTF-8 lub ISO-8859-2, ew. PDF).

Poniżej możesz zapisać się na listę lub zmienić opcje swojej subskrypcji.

Zapisywanie się na listę ling

W celu zapisania się na listę ling należy wypełnić poniższy formularz.

  Aby zapobiec fałszywym zgłoszeniom, otrzymasz email z prośbą o potwierdzenie prenumeraty. Lista jest listą prywatną, co oznacza, że nie masz prawa wyświetlić adresów jej prenumeratorów.
  Twój adres email:  
  Imię i nazwisko (opcjonalne):  
  Musisz wprowadzić swoje prywatne hasło. Zapewnia to tylko minimum bezpieczeństwa, lecz powinno zapobiec niepożądanym działaniom dotyczącym Twojej subskrypcji przez innych użytkowników. Nie używaj cennego hasła, ponieważ co pewien czas będzie ono przesyłane na Twoje konto jako 'czysty tekst' (w formie niezaszyfrowanej).

  Jeżeli nie podasz hasła, system przydzieli Ci je automatycznie. Zostanie ono przesłane razem z wiadomością potwierdzającą Twoją subskrypcję. W każdej chwili możesz prosić o przypomnienie hasła za pomocą zwrotnego e-maila, a później zmienić parametry swojej subskrypcji. Raz w miesiącu będziesz otrzymywał email z hasłem.

  Nowe hasło:  
  Potwierdź hasło, wprowadzając je powtórnie:  
  W jakim języku chcesz się komunikować z systemem?  

Osoby zapisane na listę ling
(Lista prenumeratorów jest dostępne tylko dla prenumeratorów listy.)

Wprowadź swój adres i hasło, żeby zobaczyć listę osób zapisanych:

Adres: Hasło:   

Podaj swój adres, żeby wypisać się z listy ling, poprosić o przypomnienie hasła, zmienić parametry prenumeraty:

Jeśli zostawisz to pole puste, adres email będziesz musiał podać później.


Listą ling opiekuje się adamp at ipipan.waw.pl
Interfejs administracyjny listy ling (wymagane uwierzytelnienie)
Przegląd wszystkich list na nlp.ipipan.waw.pl

Delivered by Mailman
version 2.1.16
Python Powered GNU's Not Unix Debian Powered